ÇİFTLİK KURULUMU

Kümes hayvanları için imal edilen kafes çeşitlerimizde kullanılan tel ölçüsü genellikle 19x19x2.05mm olup, paslanmazlık özelliği taşıyan ve dünyada kalitesiyle adından söz ettiren Bekaert markalı teldir. İşçilik, montaj kolaylığı ve kullanım rahatlığı açısından tüketici tarafından genel kabul gören ölçü budur. Ancak kafesin büyüklüğüne ve kullanım amacına göre tel kalınlığı ve kare sıklığı değişebilir.

   

Müşterinin isteğine göre ortaya çıkan kafes ölçüleri belirlendikten sonra imalata geçilir. Rulo halindeki telden önce kafes imalatı için gerekli parçalar kesilerek makinede doğrultulur ve şekil verilir. Daha sonra bu parçalar özel klips penseleriyle birleştirilir.

   

Yemlik, suluk, altlık gibi aksesuarlar ilave edilerek kullanıma hazır bir ürün olarak kafes ortaya çıkmış olur. Kasıtlı müdahale olmadıkça NEKY KAFES ürünleri ömür boyu kullanılır.

   

Kafeslerde üretilmesi zorunlu olan Tavşan veya Çinçilla gibi hayvanlar üzerine ticari yatırım yapmayı düşünen girişimciler için danışmanlık desteği verilerek, talep edildiğinde anahtar teslimi çiftlikler kurulmaktadır. Referanslar sayfasında örnek çiftlikler mevcuttur.

 

 

 
       
       
  Anasayfa Hakkımızda Ürün Özellikleri Çiftlik Kurulumu Referanslar İletişim  

Tasarım: GBS Kurumsal